משרדים להשכרה בנשר

העיר נשר ממוקמת בצד הצפון מזרחי של הר הכרמל, בסמוך לכביש 75 , כשישה קילומטרים מדרום מזרח לחיפה וקרוב למפרץ חיפה. ההגעה לנשר היא נוחה ומהירה בכל הכיוונים ונמצאת ליד רשת כבישים חדישים שעברו שדרוג בשנים האחרונות.

העיר נשר מונה כיום כ – 25,000 איש ויש בה שכונות מגורים מתפתחות יחד עם אזורי עסקים ומסחר שלא מפסיקים לגדול.בעלי עסקים וחברות מודעים לפוטנציאל הגדול של העיר נשר ומעדיפים לשכור משרדים בעיר המתפתחת.

קיימת דרישה עבור משרדים להשכרה בנשר בשל ההזדמנות שמאפשרת העיר לצמיחה כלכלית ועסקית.

משרדים להשכרה בנשר – מקום שלא מפסיק להתפתח

לפי תוכנית המתאר שפרסמה עיריית נשר, אנו יכולים ללמוד על תנופת ההתפתחות והצמיחה של העיר. בנוסף לאזור העסקים של נשר, ההולך ומתפתח כל שנה יותר ויותר, מתוכננים להתווסף עוד 1,308,000 מ"ר של שטחי תעסוקה ומסחר חדשים.

בנוסף לכך, מתוכנן לקום מתחם תעסוקה בשטח מחצבת 4.5, שנמצא מתחת לאחת משכונות העיר.
חברות ועסקים רבים מודעים לפוטנציאל ההתפתחות הגבוה של העיר נשר ופונים למשרדי ההשכרה כדי להתעניין במשרדים להשכרה בנשר.

ההתפתחות העסקית והמסחרית העכשווית והעתידית בשילוב מחירי ההשכרה הנוחים מעלים משמעותית את הביקוש  להשכרת משרדים בעיר נשר.

אל לנו לשכוח, שמחירי הנדל"ן בארץ ממשיכים להתייקר במיוחד באזור מרכז הארץ ובשל כך קיים הבדל בלתי מבוטל של עלות השכרת משרדים באזור תל אביב לעומת השכרת משרדים בנשר.

לאור כל הנתונים הללו, בעל עסק המעוניין להצעיד את עסקיו קדימה, באזור מתפתח ובמחירים שלא יעיקו על תקציב החברה, טוב יעשה אם ישכיל להשכיר משרד בנשר.

מהם היתרונות בהשכרת משרדים בנשר?

נשר היא עיר המתפתחת קדימה בעקביות בכל הקשור לפיתוח התעשייה, העסקים, החברות והמסחר שבה. אחד מעקרונותיה היא לתת תמיכה ותמריץ להשכרת משרדים בנשר, זאת מתוך הרצון להעניק תמיכה לעסקים, ליזמים, לעצמאיים ולחברות סטרט-אפ.

קברניטי העיר לא רק מבטיחים הבטחות, אלא גם מיישמים אותן בשטח.
הם מכוונים באופן מעשי את תכנון העיר ואת המגמות המסחריות והעסקיות בה, כדי ליצור מקסימום הזדמנויות עסקיות לאלו המעוניינים בהשכרת משרדים בנשר.

הקירבה לעיר חיפה משרתת את בעלי העסקים והחברות השוכרים משרדים בנשר הן בשל מיקומה כעיר גדולה, הן בשל היותה עיר נמל והן בשל מרכז התעשייה וההיי טק המפותח שלה.

המחירים להשכרת משרדים בנשר הם מהזולים בארץ:

הם נעים בין 25 ש"ח – 50 ש"ח למ"ר, כשבאזור המרכז מחירי השכרת המשרדים נעים בממוצע בין 70-100 למ"ר.

חשוב ליידע את כל בעלי העסקים המעוניינים להשכיר משרדים בנשר, כי הארנונה בעיר זו נחשבת לנמוכה מאוד ביחס לשאר חלקי הארץ. מועצת העיר נשר מנסה להעביר החלטה להקטין אותה אף יותר.

עוד יתרון בולט בהשכרת משרדים בנשר היא העובדה, שהעיר ממוקמת על צירי תנועה ראשיים ולכן יש אליה גישה נוחה ומהירה הן ברכב פרטי והן בתחבורה ציבורית מכל הכיוונים.

כדי לשפר את הגישה לאזורי המסחר והתעשייה של העיר מושם דגש על פיתוח ושיפור דרכי הגישה אל העיר, לטובת כלל האוכלוסייה ולטובת בעלי העסקים השוכרים משרדים בנשר.
כיום, מתוכננת הקמת כביש עוקף חדש לנשר ושיפור צירי ההגעה אליה וממנה.

המקום המועדף להשכרת משרדים בנשר

נשר היא עיר עם הרבה פוטנציאל עסקי בהווה ובעתיד. בשל כך, אין זה מפתיע כלל שעסקים רבים מעוניינים במשרדים להשכרה בנשר כדי להיות שותפים פעילים לצמיחה הכלכלית והעסקית שבה.

ניתן למצוא בנשר משרדים להשכרה המותאמים בגודלם, בשירותים הנלווים שלהם ובמיקומם – לצרכים של כל חברה עסקית.

דילוג לתוכן